




Лоток плетений з цільної лози в15-25*25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток плетений із цільної лози.
Цілісний лоток в15-25х25
Лоток плетений із цільної лози з висотою бортика 15см та габаритами в довжину та ширину 25см на 25см зовні. Цілісна і проварена лоза дуже міцна і прослужить домогосподаркам на довгі роки застосована у ванних кімнатах, на кухні та інших господарських цілях, забруднивши цільний лоток його навіть можна промити і висушити і він знову буде мати вигляд як нового кошика-лотка.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Основні | |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Лоза |
| Колір | натуральний |
- Ціна: 300 ₴

