Топ продаж


Плетене Крісло-гойдалка з лози Арт.12642
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло-гойдалка з лози допоможе вам розслабитися після напруженого трудового дня, дасть сили на упорядкування блукаючих думок, прийняття важливого рішення, та й просто відпочити або навіть подрімати в тиші та спокої, звільнивши свою голову від турбот і важких думок. Купити крісло-гойдалку просто необхідно, якщо ви любите приємно проводити час на природі, блукаючи лінивим поглядом на ясне небо з хмаринками, переглядаючи в руках популярну книгу, гаджет або свіжу пресу.
Крісло гойдалка плетена з лози. Матеріал: лоза, бук, Качалка із лози це один із шедеврів виробів із лози.
Артикул 12_642
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Глибина | 1480 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Висота сидіння | 330 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Лоза |
| Тип механізму хитання | полози |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підніжка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розбірна конструкція | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина сидіння | 52 |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Складна конструкція | Немає |
| Ширина загальна | 60 см |
| Довжина загальна | 148 см |
| Загальна висота | 100 см |
- Ціна: 4 200 ₴
