Топ продаж






Санки плетені з лози для дітей Арт.530
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Санки плетені з лози за рахунок використовуваного матеріалу під час плетіння дає високу гарантію по міцності та довговічності. Дитячі санки від «Плетена корзина» – це унікальна, екологічно чиста, в той же час абсолютно безпечна та комфортна модель. Такі санки мають продуману ергономічну конструкцію, яка забезпечує правильне та зручне положення спини вашого малюка, яке не випаде на крутих поворотах.
Купити Санки дитячі плетені з лози від виробника з закарпаття за кращою ціною в інтернет-магазині "Плетена корзина" Іза
Артикул 08_530
Розміри:
1. загальні - довжина - 95 см, ширина - 55 см, висота - 60 см
лавки - довжина 80 см, ширина - 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Лоза |
| Тип | Санки-коляска |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кількість місць | 1 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 55 см |
| Довжина | 95 см |
| Маса | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
- Ціна: 1 900 ₴
