




Крісло плетене з лози "Затишок" Арт.683
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плетене крісло з лози в інтер'єрі
Ще недавно плетені меблі були елементом інтер'єру лише заміських будинків, дач та вуличним предметом обстановки. Останнім часом плетені вироби успішно відвоювали собі місце у міській обстановці квартир. Плетені вироби із лози є стильним доповненням сучасного меблевого дизайну. Такі меблі міцні, довговічні і поєднуються з будь-якою обстановкою. Крісло плетене "Затишок" виконане із цільної натуральної лози. Оригінальне дизайнерське крісло з лози має високу спинку ергономічної форми, водночас витончене плетіння цього крісла не робить його громіздким. Також не можна не відзначити незаперечну перевагу плетених крісел - легка вага в порівнянні зі звичайним кріслом, що дозволяє легко переміщати по квартирі. Крісло "Затишок" створить у будь-якій кімнаті комфорт та затишок. Будь-яке приміщення, куди Ви поставите наше крісло, здобуде затишок та комфорт. Особливо добре виглядають такі плетені крісла в еко стилі. Таке крісло з лози виглядатиме ще ефектніше, якщо Ви використовуєте для прикраси яскраву подушку.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Колір меблів | Натуральний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Складна конструкція | Немає |
| Висота спінк: | 90 см |
| Ширина: | 73 см |
| Габарити для перевезення: | 118*73*75 см |
| Висота сидіння від підлоги: | 40 см |
| Загальна висота: | 118 см |
| Глибина сидіння: | 50 см |
| Вага | 4 |
| Ширина | 730 |
| Глибина | 750 |
| Висота з урахуванням спинки | 118 |
| Висота сидіння | 400 |
| Ширина сидіння | 730 |
| Глибина сидіння | 500 |
| Максимально допустиме навантаження | 120 |
| Тип плетеного матеріалу | Лоза |
| Ширина | 730 мм |
- Ціна: 2 200 ₴

