
Лоток плетений із лози в15-40*40 / 400х400х150
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Усі представлені лотки поставляються із Закарпаття. А як відомо, цей край здавна славився почесними та шановними майстрами народної творчості.
Такий лоток все частіше можна побачити на стелажах для хліба, багетницях, у булочних та кондитерських. Торгове обладнання у вигляді плетених виробів стане місцем для презентації товару, який виглядатиме ефектно та свіжо, манячи своїм виглядом до себе десятки покупців.
Лоток плетений із лози, дно фанера 6 мм (дерево). h15-40*40
розміри:
15 см - висота
40 см - довжина
40 см - ширина
400х400х150
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Ширина | 40 см |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Лоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Розміри | : |
| Висота борту | 15 см |
| Глибина в середині | 14 см |
| Висота лотка | 15см |
| Довжина лотка | 40см |
- Ціна: 260 ₴
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка (стрейч)
