



Лоток h10-60*40 / 600х400х100
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток плетений 600х400х100 має презентабельний вигляд, тому підійде як для демонстрації, так і для продажу різних продуктів і товарів. Можна купити плетений лоток і як прикрасу інтер'єру, адже вам не потрібно спеціально підбирати обладнання для поєднання з корпоративним кольором магазину або кухні. Плетені лотки дуже добре поєднуються і з дерев'яними стелажами, і зі склом і з пластиком, тому вироби такого типу, як лотки чудово та органічно впишуться в інтер'єрні особливості будь-якого магазину, та ще й до того ж нададуть оригінальності вибраному дизайну.
Лоток плетений із лози, дно фанера 6 мм (дерево). h10-60*40
розміри:
10 см - висота
60 см - довжина
40 см - ширина
600х400х100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Ширина | 40 см |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Лоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Висота лотка | 10см |
| Довжина лотка | 40см, 60см |
- Ціна: 270 ₴
