

Ящик короб плетений із лози висота 35см 40*30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик короб плетений із лози висота 35см 40*30
Каркас виготовлений з дерева товщиною 30мм, дно ДВП 3мм, бортики зі стрічкової лози.
розміри:
Висота – 35 см
Ширина – 30 см
Довжина – 40 см
Можливе виготовлення за вашими розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3 г |
| Виробник | Власне виробництво |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Лоза |
| Ручки | Немає |
| Форма | Квадратна |
| Кришка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
- Ціна: 600 ₴
