

Ящик короб плетений із лози висота 20см 40*40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик короб плетений із лози висота 20см 40*40
Каркас виготовлений з дерева товщиною 30мм, дно ДВП 3мм, бортики зі стрічкової лози.
розміри:
Висота – 20 см
Ширина – 40 см
Довжина – 40 см
Можливе виготовлення за вашими розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3 г |
| Виробник | Власне виробництво |
| Об`єм | 25 л |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Лоза |
| Ручки | Немає |
| Форма | Квадратна |
| Кришка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
- Ціна: 600 ₴
